„Czysta Kasa od Carex” 125 000 zł do wygrania!

0

20 sierpnia 2017 roku wystartowała promocja konsumencka „Czysta Kasa od Carex”. Każdy, kto dokona zakupu dwóch dowolnych produktów marki Carex i weźmie udział w losowaniu, ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody pieniężne, których łączna pula wynosi ponad 125 000 złotych!

CZYSTE DŁONIE – CZYSTA KASA!

Marka Carex, posiadająca w swojej ofercie antybakteryjne mydła i żele do rąk, znana jest z wyjątkowych akcji zachęcających dorosłych i dzieci do dbania o higienę dłoni. Po sukcesie ubiegłorocznej loterii pieniężnej „Czysta Kasa od Carex”, marka postanowiła mile zaskoczyć swoich konsumentów kolejną edycją promocji. Kto może wziąć w niej udział? Każdy, kto w dniach 20 sierpnia – 31 października 2017 roku w ramach jednej transakcji dokona zakupu dwóch dowolnych produktów Carex, zachowa paragon i zarejestruje się na stronie www.carex-loteria.pl.

AŻ 125 000 ZŁOTYCH DO WYGRANIA !

W miesiącach objętych promocją każdego dnia do wygrania jest 10 nagród po 100zł, co tydzień losowane są 3 nagrody o wartości 1 000 zł, a raz w miesiącu w ręce szczęśliwca trafi nagroda w wysokości aż 10 000 złotych!

Promocją objęte są wszystkie produkty Carex dla dorosłych i dla dzieci: antybakteryjne mydła w płynie (w butelkach z pompką i opakowaniach uzupełniających), antybakteryjne mydła w kostce oraz antybakteryjne żele do rąk.

Akcja promocyjna trwa od 20 sierpnia do 31 października 2017 r.
Szczegóły i rejestracja na www.carex-loteria.pl.

Udostępnij.

O autorze

wygraland

Zostaw komentarz

*

 

Facebook