Do wygrania aparat fotograficzny Nikon D5500

1

Nagroda w tym konkursie, a właściwie loterii jest bardzo atrakcyjna, a zasady proste. Weź udział i daj sobie szansę na wygranie aparatu fotograficznego Nikon D5500.

Zasady konkursu

Jeżeli chcesz wziąć udział w tym >konkursie i zdobyć szansę na nagrodę wykonaj zadanie konkursowe przygotowane przez organizatora. Wystarczy, że wpiszesz swój e-mail w odpowiednim miejscu, zaakceptujesz warunki i wyślesz. Pamiętaj, aby przeczytać >warunki.

Nagrody

nagroda zostanie wylosowana i będzie to aparat fotograficzny Nikon D5500

Ważne daty dotyczące konkursu

loteria rozpoczęła się 1 stycznia 2016, a jej zakończenie przypada na 31 grudnia 2016 r.. Losowanie zostanie przeprowadzone w ciągu 15 dni od zakończenia promocji, to znaczy 15 stycznia 2017.
loteria-nikon

buton_konkurs2_orange

Udostępnij.

O autorze

wygraland

1 komentarz

  1. Avatar

    Nie podawajcie swoich danych!
    “Konkurs ten ma na celu dołączenie Twoich danych osobowych do bazy marketingowej członków Aldaniti International Network LTD. Dane osobowe wykorzystywane będą w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego w postaci: email marketingu, telemarketingu, kampanii SMS i postal. Jeśli nie chcesz, aby Twoje dane zostały dołączone do bazy, zrezygnuj z udziału w konkursie. Dodatkowo, jeśli nie wskażesz inaczej, Twój udział w konkursie zostanie automatycznie potraktowany jako zgoda na umieszczenie Twoich danych w bazie sponsorów konkursu. “

Zostaw komentarz

*

 

Facebook