Piłkarska Promocja Pepsi. 500 tyś. nagród za zakrętki! (2016)

24

Już niebawem rozpoczyna się Piłkarska Promocja Pepsi! Ponownie można będzie zbierać zakrętki i wymieniać na nagrody gwarantowane. Zakrętkowe emocje Pepsi rozpoczną się 15.03.2016 r. 🙂

Zasady konkursu

Jeżeli chcesz wziąć udział w tym tej promocji:

 • kupuj produkty z zakrętką promocyjną (żółta zakrętka z czarnym logotypem UEFA CHAMPIONS LEAGUE oraz komunikatem na jej zewnętrznej stronie o treści: „ZBIERAJ ZAKRĘTKI, ODBIERAJ NAGRODY. SZCZEGÓŁY NA ETYKIECIE.” > listę produktów znajdziesz w regulaminie)
 • zbieraj nakrętki promocyjne
 • gdy uzbierasz odpowiednia ilość zgłoś się do jednego z saloników Kolporter i wymień na nagrodę

Pamiętaj, aby przeczytać > regulamin

fb-wygraland

Nagrody / ilość zakrętek

 • 330 000 x butelka plastikowa napoju Pepsi o pojemności 0,5L (1 butelka za 5 zakrętek)
 • 100 000 x zestaw 2 szklanek Pepsi (1 zestaw za 10 zakrętek)
 • 70 000 toreb sportowych (1 torba za 25 nakrętek)

Ważne daty dotyczące konkursu

promocja trwa od 15 marca 2016 r. do 15 maja 2016 r. lub do wyczerpania zapasów

pepsi

buton_konkurs2_orange

Udostępnij.

O autorze

wygraland

24 komentarze

 1. Avatar

  firma światowa a nagrody jakością rzędu trzeciego świata,chodzi mi o żenującej jakości torbę.
  pepsi wsadź tą torbę w trąbę.
  od dziś zaczynam kupować coca-colę

  • Avatar

   nie dostałam nagrody z punktu kolportera w Kartuzach na os. Wybickiego, w Centrum Handlowym ZIEGERT, nie ma również w innych miejscach. Pracownicy ponadto nic nie wiedzą o takiej promocji, zatem co mam zrobić z nakrętkami ?, Podróż do Trójmiasta po odbiór nagrody znacznie przewyższy jej wartość. Paweł Pettke Kartuzy, ul. Kościerska 10.

  • Avatar

   nie dostałem nagrody z punktu kolportera w Kartuzach na os. Wybickiego, w Centrum Handlowym ZIEGERT, nie ma również w innych miejscach. Pracownicy ponadto nic nie wiedzą o takiej promocji, zatem co mam zrobić z nakrętkami ?, Podróż do Trójmiasta po odbiór nagrody znacznie przewyższy jej wartość. Paweł Pettke Kartuzy, ul. Kościerska 10.

 2. Avatar

  W Krakowie i to w centrum na 5 punktów tylko w jednym zaoferowano mi butelkę Pepsi, nie po to zbierałem nakrętki aby dostać małą Pepsi,wie ktoś może gdzie w KRK można pewnie odebrać torbę lub szklanki?

 3. Avatar

  gdzie są dostępne szklanki bo w czempiniu i lesznie nie ma a tu akcja jeszcze twa a nigdzie nie ma czy to pic na wodę naciąganie ludzi???????????

 4. Avatar

  Torba słabej jakości I to bez żadnych nadruków. Można taką kupić za kilka złotych w chinczyku. Brak słów. Szkoda że nie wziąłem szklanek.

 5. Avatar

  W całych Skierniewicach nagród nie uświadczysz. A co najgorsze sprzedawcy rozkładają ręce bo od organizatora mają ZERO informacji. A my naiwni kupujemy, zbieramy i nic z tego nie mamy.

 6. Avatar

  Porażka kolejna promocja, która nie wypaliła ogarnijcie się w kolporterach nic nie ma torby byle jakie a szklanek nie uświadczysz ktoś chyba odpowiada za wizerunek firmy i prowadzenie promocji PROPONUJĘ GO ZWOLNIĆ NATYCHMIAST.

  • Avatar

   W Augustowie tez nie ma gdzie odebrac nagrod. Pojechalam do Suwalk i tam tak samo. Do wała z taka promocja przerzucam tez sie na coca – cole

 7. Avatar

  słuchajcie, korki na torbę można wysłać pocztą, na infolinii pepsi podają adres ( ze skrytką pocztową) i na niego wysyłamy odliczone korki; organizator odsyła nam torbę kurierem na swój własny koszt; tego się dowiedziałam, jak do nich dzwoniłam

 8. Avatar

  mam 30 zakrętek i żeby odebrać torbę lub cokolwiek trzeba jechać prawie 100 km z miasta do miasta to zwykła żenada może firma by pomyślała i powtórzyła promocje .A odbiór udogodniła także w innych miejscowościach

 9. Avatar

  jestem zawiedziona! Dziecko zbieralo nakrętki i niestety w Rabce-Zdrój nagrody nie były dostepne!Byłam kilkakrotnie w kolporterze i zawsze słyszałam że nie przysłano nagród! Dlaczego oszukujecie ludzi?Tak wygląda promocja?Kupujcie – a nic z tego nie będziecie mieli….

Zostaw komentarz

*

 

Facebook