Wygraj 1 z 20 rowerów Kross Moderato!

0
W konkursie  „Wiosenne porządki” zorganizowanym przez Rossmann do wygrania aż 20 rowerów Kross Moderato oraz 100 innych nagród! Warto wziąć udział 🙂

Zasady konkursu

Jeżeli chcesz wziąć udział w tym >konkursie i zdobyć szansę na nagrodę wykonaj zadanie konkursowe przygotowane przez organizatora.

  • aby wziąć udział należy być uczestnikiem programu Rossnę.
  • warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest posiadanie aktywnego konta w portalu internetowym  www.rossmann.pl  oraz spełnienie pozostałych warunków, określonych w Regulaminie.
  • warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest również zakup w jednej ze stacjonarnych drogerii Rossmann, w czasie trwania konkursu,  w trakcie jednej transakcji sprzedaży, potwierdzonej jednym paragonem fiskalnym, co najmniej dwóch dowolnych produktów marki  Cif, Domestos lub Coccolino.
  • wpisanie w czasie trwania Konkursu, w aplikacji konkursowej znajdującej się na stronie www.rossmann.pl: specjalnego kodu konkursowego, daty zakupów i wydanej kwoty.
  • wykonanie pracy konkursowej, w czasie trwania Konkursu polegającej na przesłaniu za pośrednictwem aplikacji konkursowej, odpowiedzi na pytanie: „ Jak Cif, Domestos i Coccolino oszczędzają Twój czas podczas Wiosennych Porządków?”

Nagrody

20 rowerów Kross Moderato, o wartości 1700 zł każdy;

100 zestawów produktów Cif i Domestos.  W skład każdego zestawu wchodzą: 1 płyn Domestos Zero Kamienia – 750 ml, 1 płyn Domestos Pine Fresh – 1250 ml, 2 kostki Domestos Power 5 – 55g, 1 mleczko Cif – 700 ml, 2 spraye Cif Power & Shine – 750 ml, 2 spraye Cif Kuchnia/ Łazienka – 500 ml, 1 spray do szyb  – 750 ml. Wartość każdego zestawu, to 100 zł .

Ważne daty dotyczące konkursu

Konkurs trwa do 21 kwietnia 2016 r. do godziny 23:59.

moderato

fot. kross.pl/pl/city/moderato

buton_konkurs2_orange

Udostępnij.

O autorze

wygraland

Zostaw komentarz

*

 

Facebook